Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)
 • Teknik Destek Sağlıyormusunuz?

  Teknik destek ekibimiz size mesai saatleri içerisinde telefon veya mail ile yardımcı olup sitenizi kullanışlı bir şekilde oluşturmanızı sağlamaktadırlar.

 • Kendi web sitem var aktarabiliyor muyum?

  Paket hizmet verildiğinden dolayı mevcut olan web sitenizi aynı şekilde aktaramıyorsunuz fakat alan adınızı yönlendirip noragrafik.com’un size sunmuş olduğu web site hizmetini alabiliyorsunuz.

 • Yönetim panelinden çıktım tekrar nasıl ulaşabilirim?

  Web sitenizin yönetim paneli girmiş olduğunuz yetkili mail adresine gönderilmiştir yönetim panel bilgilerinizi buradan kontrol edebilirsiniz.

  veya

  Demo adresinizin sonuna /yonetici yazarsınız yada sitede anasayfa’ya tıkladıktan sonra A harfine basarsanız yönetim paneli giriş ekranı çıkacaktır.

  Kullanıcı bilgilerinize mail hesabınızdan ulaşabilirsiniz

 • Web sitemi arama moturunda nasıl ilk sıralarda gösterebilirim?

  Websitenizi yayına aldıktan sonra içeriklerinizi düzgün bir şekilde doldurmanız ve başka sitelerin kullandığı bilgileri kopyalamak yerine sizin yazmanız çok önemlidir. Sitenizde sürekli olarak güncel tutmalısınız, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı doğru ifade ederek düzgün cümleler ile anlatmalısınız. Eğer rakipleriniz büyük firmalar ise ve bir an önce en üst sıralarda çıkmak istiyorum derseniz bununla ilgili olarak reklam verebilir veya SEO hizmeti alabilirsiniz (Reklam ve Seo Ücretleri Paketlere Dahil Değildir.)

 • Websitemin arama motorunda görünmesini nasıl sağlayabilirim?

  Websitenizi yayına aldığınız gibi noragrafik.com google gibi arama motorlarına sitenizi ekler ve siteniz 3 ila 15 gün içerisinde arama motorlarında görünmeye başlar

 • Hosting alanı nedir?

  Hosting alanı sitenizin ve sitenize eklenen dosyaların saklandığı alandır.

 • Websitemi nasıl yönlendirebilirim?

  Kullanışlı ve tamamen türkçe yönetim paneli sayesinde sitenizi kolay bir şekilde yönetebilir ve ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda sitetescil.com destek ekibinden yardım alabilirisiniz.

 • Alan adım var , yeni bir Alan adı almam gerekli mi?

  Mevcut alan adınızı kullanarak web sitenizi yayına alabilirsiniz, bunun için yapmanız gerek var olan alan adınızın DNS adreslerini işleminiz yeterlidir.

Bizi Takip Edin

X